Piękno
zaczyna się
od zdrowia.
Slider
 

O nas

Wierzymy, że holistyczne podejście do zdrowia i urody jest najważniejsze. Dlatego w jednym miejscu znajduje się placówka oferująca zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection oraz zakresu stomatologii – Centrum Stomatologiczne Curodental.  

 

Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection

Centrum Medycyny Estetycznej

Medi Perfection to klinika medycyny estetycznej mieszcząca tuż przy gdańskiej starówce. Pełne zaplecze chirurgiczne oraz sprzęt sterylizujący umożliwia nam na przeprowadzenie zabiegów na jak najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W Medi Perfection przeprowadzamy wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dbając o Państwa wygląd i zdrowie używamy jedynie wyselekcjonowanych preparatów renomowanych firm, ponieważ dzięki temu, mają Państwo gwarancje bezpieczeństwa i skuteczności.

Zarówno budynek jak i lokal zajmowany przez Klinikę został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesna winda, szerokie przejścia, toaleta dla niepełnosprawnych czy podjazdy pozwolą bezproblemowo odbyć wizytę w naszym Centrum.

Przejdź do zakładki kontakt i umów się na wizytę.

Umów się na wizytę

 

Centrum Stomatologiczne Curodental

Centrum Stomatologiczne Curodental

Centrum Stomatologiczne Curodental jest nowoczesną Kliniką zajmującą się kompleksowym leczeniem z zakresu stomatologii. Gabinet stomatologiczny został założony w 1993 roku i jako jedna z pierwszych prywatnych  Klinik na terenie Trójmiasta świadczył swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Przez ponad 26 lat swojej działalności Curodental zdobył uznanie wielu tysięcy osób.

Lekarze Centrum Stomatologicznego Curodental to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy swój zawód uprawiają z zamiłowaniem i pasją. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych. Przychodząc na wizytę do naszej Kliniki  mają Państwo gwarancję, że dentysta zaproponuje wszystkie możliwe warianty leczenia i wspólnie z Państwem wybierze najlepszy z nich.

Więcej informacji    Skontaktuj się z nami  

English