Slider

 

Mezoterapia igłowa – Neauvia Organic Hydro

Mezoterapia igłowa to jedna z najpopularniejszych terapii medycyny estetycznej, która znacząco poprawia jakość skóry. Jest to zabieg działający w trzech różnych wymiarach; nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia skórę. Mezoterapia może w szybki sposób przywrócić młodszy oraz zdrowy wygląd, rozświetlić cerę, rozjaśnić cienie pod oczami oraz zniwelować oznaki przemęczenia. Dodatkowo jest to świetny zabieg na redukcje blizn, rozstępów. Mezoterapia polega na dostarczeniu substancji odżywczych w głąb skóry w małych dawkach. Powodzenie zabiegu w dużej mierze zależy od jakości podanego produktu oraz powtarzalności sesji. W Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection preparatem wykorzystywanym podczas zabiegu jest Neauvia Organic Hydro Deluxe.

Dlaczego Neauvia Organic Hydro Deluxe?

Neauvia Hydro Deluxe to produkt stosowany do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała, którego doskonale dobrane składniki sprawiają, że efekt zabiegu jest szybki i długotrwały. Produkt nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2016 i 2017.

Neauvia Hydro Deluxe zawiera aż 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie wiążącego wodę kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry powoduje jej uwodnienie. Dodatkowo kwas hialuronowy jest bardzo silnym aktywatorem produkcji kolagenu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który stymuluje produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Skłądnikami Neauvia Hydro Deluxe są także aminokwasy, które stanowią główne komponenty do produkcji kolagenu.

 

Zalety Neauvia Organic Hydro Deluxe

długotrwały i natychmiastowy efekt,

wysokie stężenie kwasu hialuronowego zapewniające doskonałe nawilżanie i odżywienie skóry,

poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi,

wygładzenie skóry, w tym blizn po trądziku – odbudowa włókien kolagenowych,

poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi,

regeneracja, usuwanie zmarszczek powierzchownych,

widoczna poprawa jakości skóry i kolorytu,

wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis.

Wskazania do zabiegu

wiotka i odwodniona skóra,

objawy starzenia się skóry –  utrata jędrności  i elastyczności

drobne linie i zmarszczki 

fotouszkodzenia– przebarwienia, przesuszenie skóry

blizny potrądzikowe.

 

Dla kogo

Zabieg przeznaczony jest pacjentom, których skóra jest szara, zmęczona, wiotka oraz sucha i odwodniona. Zaleca się też go osobom, u których pojawiły się pierwsze zmarszczki i cienie oraz worki pod oczami. „. Zabieg mezoterapii igłowej pomaga również zredukować blizny, rozstępy oraz problem wypadania włosów

 

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty pojawiają się natychmiast popodaniu preparatu, jednak w celu uzyskania spektakularnego efektu zaleca sięwykonanie 3-4  zabiegów co 3 tygodnie. Skórapo serii zabiegów jest doskonale nawilżona i odżywiona . Poprawia się jejjędrność, sprężystość oraz elastyczność. Zabieg koryguje zmarszczki, przywraca gładkość i gęstość skóryoraz wyraźnie ją odmładza przywracając jej naturalny koloryt, witalność iświeżość. Dodatkowo preparat Neauvia Organic Hydro uruchamia proces produkcji nowego kolagenu oraz odbudowujeuszkodzone włókna kolagenowe.

 

Opis zabiegu

W pierwszym etapie zabiegu lekarz przeprowadza z pacjentem konsultacje oraz  szczegółowy wywiad celem omówienia procedury oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie lekarz przystępuje do zabiegu wykonując serię drobnych i precyzyjnych iniekcji preparatu w bardzo małych dawkach. Dzięki temu  preparat bardzo równomierne rozmieszcza się w skórze. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa od 20 do 40 minut.

Po zabiegu w miejscu podania preparatu mogą pojawić sięzaczerwienienia, obrzęki, swędzenie lub tkliwość. Niedoskonałościmożna ukryć pod makijażem. Zaleca się 2 tygodnie po zabiegu unikać silnegonasłonecznienia (solarium) oraz nagrzewania się (sauna).

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

ciąża oraz okres karmienia piersią,

alergia na którykolwiek składnik preparatu,

choroby nowotworowe,

choroby o podłożu autoimmunologicznym,

infekcje, trądzik lub opryszczka,

cukrzyca,

przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna).

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę

Zapraszamy do Medi Perfection!

English