ODZYSKAJ MŁODOŚĆ W 5 MINUT -
MOLEKUŁA MŁODOŚCI PROFHILO
Slider

 

Zabieg Profhilo® – Twój sposób na utracony owal twarzy, zmarszczki i odmłodzenie skóry.

Upływający czas  odbija się na naszej twarzy. Zmarszczki robią się bardziej widoczne, skóra wiotczeje, a my wyglądamy coraz starzej. Zabieg Profhilo®, to sposób na odmłodzenie twarzy i przywrócenie jej atrakcyjnego wyglądu bez interwencji chirurgicznej. Zabieg z użyciem preparatu Profhilo® wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, jak i w okolicy „kurzych łapek”. Wysmukla rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi. Rysy twarzy stają się wysmuklone i wyraźniej zarysowane, a cała twarz odmłodzona, dając tak oczekiwany efekt biorewolumetryczny.

Zaaplikowana molekuła młodości Profhilo® powoli i długotrwale działa na skórę jak „miliony sprężynek”, które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jędrności.

Co to jest Profhilo®?

Profhilo® Gdańsk

Profhilo® to światowa innowacja w dziedzinie odmładzania i bioremodelingu skóry. Unikalny, w pełni innowacyjny produkt na rynku medycyny estetycznej. Nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność Bioremodeling Profhilo® to absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

Produkt Profhilo® jest pierwszym opatentowanym preparatem technologii hybrydowej usieciowanego termicznie kwasu hialuronowego (HA) wykorzystywanego do przywracania prawidłowego napięcia i jędrności skóry.  To ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry. Wykorzystywany do niego preparat jest opatentowaną przez Instytut Farmaceutyczny IBSA  powoli i długotrwale uwalniającą się z miejsca wstrzyknięcia molekułą młodości, działającą jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry. 

W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg Profhilo® nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy, a co najważniejsze natychmiast nadaje skórze  sprężystość, wygładza i liftinguje skórę, wysmuklając rysy.

 

Przebieg zabiegu

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Preparat zostaje podany w 5 punktach po obu stronach twarzy. Pięć Bio Estetycznych Punktów Iniekcyjnych na twarzy zostało wybranych przez badaczy IBSA, tak aby zachować odpowiednią odległość od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstania krwiaków, siniaków lub bólu podczas iniekcji. Cały zabieg twa około 10 do 15 minut.

 

Jakich efektów można się spodziewać?

Profhilo®  jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

Profhilo® Gdańsk

Korzyści:

przywrócenie utraconego owalu i profilu twarzy,

redukcja zmarszczek,

wysmuklenie dolnej części twarzy oraz poprawa naciągu skóry szyi,

efekt liftingu twarzy,

poprawa jędrności skóry,

poprawa gęstości  i  napięcia skóry,

likwidacja opadniętych policzków, tzw. „chomików”,

wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust,

redukcja bruzd na linii żuchwy,

poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

uwydatnienie okolicy jarzmowej,

uruchamia syntezę elastyny i kolagenu

redukcja zagłębień podoczodołowych,

 

Jak szybko po zabiegu widać efekty i jak długo się utrzymują?

Pierwsze korzystne efekty są widoczne od razu po zabiegu. Niemniej jednak, w celu kompleksowego odmłodzenia skóry zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca. W niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Pozytywne efekty zabiegu utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu przedłużenia i wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie

Ważne: Należy zachować odstęp conajmniej 2 tygodni od innych zabiegów medycyny estetycznej (wypełniacze, toksyna botulinowa, pilingi chemiczne, mikrodermabrazja, IPL i inne) , lasery ok.3-4 tygodnie, jak również zabiegów stomatologicznych i rutynowych procedurach medycznych (np. szczepienia ochronne).

 

Zastosowanie

 

Profhilo® Gdańsk

przywrócenie skórze sprężystości,

zniwelowanie efektu zwiotczenia skóry,

przywrócenie utraconego konturu twarzy,

redukcja pionowych i poziomych zmarszczek twarzy,

redukcja opadniętych policzków, tzw. „chomiczków”,

wygładzenie zmarszczek bez efektu „powiększania twarzy”,

regeneracja i odmładzanie skóry twarzy.

  

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

ciąża,

karmienie piersią,

opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne,

choroba nowotworowa,

choroby autoimmunologiczne,

nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę

Zapraszamy do Medi Perfection!

English