Wybierz personel dla,
którego jesteś priorytetem.
Slider
 

Lekarz medycyny estetycznej – Dr Wojciech Sielski

Dr Wojciech Sielski
Dr Wojciech Sielski

Dr Wojciech Sielski certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2015 roku rozpoczął specjalizacje w dziedzinie chirurgii ogólnej. Obecnie praktykuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala MSWiA w Gdańsku.

Ukończył prestiżowy kurs podyplomowy w  Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Podczas kursu uczestniczył w licznych zajęciach prowadzonych przez  grono najlepszych fachowców z kraju i z zagranicy. Zdobyta tam wiedza oraz umiejętności pozwoliły mu stać się ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Swoją wiedzę rozszerza poprzez udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Dzięki ciągłemu poszerzaniu swoich umiejętności podczas zabiegu mają Państwo poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu.  

Zawodowo jego prawdziwą pasją jest świadczenie usług z zakresu medycyny estetycznej. Prywatnie miłośnik kolarstwa długodystansowego.

Biegle włada językiem angielskim.

  Umów się na wizytę

Certyfikaty


Personel pomocniczy

Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection tworzy również grono personelu pomocniczego, który dba o to by Państwa wizyta przebiegała szybko i jak najbardziej komfortowo.

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

English